TARİHÇEMİZ

1992 yılında Şeyh Sadrettin Konevi sokağında ilk işletmemizi açarak interkuaför yasin ünvanı ile bu yola çıktık. 1996 yılından itibaren kardeşim Abdullah'ın da yanımda olmasıyla gücümüze güç kattık ve bu meslekteki sanatsal bütün eğitimlerin ve araştırmaların üzerinde durarak kendimizi geliştirmede bir hayli efor sarfettik.

Tabiki bu eforların karşılığı salon sayımızı çoğaltmak oldu. 2007 yılı itibari ile form şubemizi hizmete geçirdik. 2013 yılında da 3. şubemiz olan bosna şubemizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin tüm istediği saç modellerini isteklerine en uygun şekilde ortaya çıkarmak başlıca amacımızdır. Müşteri memnuniyeti bizim için sözde değil özde benimsenmiştir.

Yaptığımız bütün işlemlerin bizi temsil etmesi, aynı zamanda bu işlemlerin dışarıdan geri dönüşlerinin bize pozitif olması bizim en büyük gururumuzdur.

ALDIĞIMIZ EĞİTİMLER

Renklendirme, topuz, kesim, porselen makyaj eğitimlerimizi yurtdışında da pekiştirerek Amerika, Barselona, Hollanda, Almanya, İtalya, Paris, İngiltere ve Yerelde alanında uzman kişileri yerinde ziyaret ederek siz değerli dostlarımıza en iyi hizmeti sunmak için gerekli tüm çalışmalarımızı tamamladık.